Chcesz przekazać nam swoje CV tak, abyśmy mogli z niego korzystać w ramach prowadzonych przez nas rekrutacji?

Pamiętaj, że w dokumentach aplikacyjnych znajdują się Twoje dane osobowe. Abyśmy mogli z nich skorzystać w ramach prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych, potrzebujemy zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Zgodę tę możesz w każdej chwili wycofać, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, jakiego dokonaliśmy na jej podstawie zanim ją wycofałeś. 

Zgodę należy zamieścić w każdym przesyłanym do nas dokumencie aplikacyjnym (tj. zarówno w CV, jak i w Liście motywacyjnym oraz w każdym innym dokumencie, który zechcesz nam przekazać w odpowiedzi na to ogłoszenie o pracę). Treść zgody znajduje się po prawej stronie.

Zapraszamy!

Zanim wyślesz CV przeczytaj ważne informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych! Udostępniając swoje dane osobowe zawsze podejmuj decyzje świadomie.

Zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych i wysyłam moje dokumenty aplikacyjne świadomie

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez Ewę Barańską – Chodkowską prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą „HEADHUNTERS GROUP Ewa Barańska – Chodkowska” z siedzibą w Warszawie („HHG”) dla potrzeb związanych z prowadzonymi przez HHG aktualnymi oraz przyszłymi procesami rekrutacyjnymi.” 

Specjalizujemy się w rekrutacji Managerów Marketingu i Sprzedaży

Nasi Klienci:

Our Clients: